• » Uprzejmie informujemy, że w Wielki Piątek (2 kwietnia) Urząd Gminy w Tymbarku będzie nieczynny. W sprawach ważnych, dotyczących zarejestrowania zgonu, bardzo prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 515 243 434, 728 348 405.

Gościli reprezentację PolskiPoniedziałek, 25 maja 2015

W niedzielę 17 maja, na tymbarskim Orliku, gościła Reprezentacja Polski Oldboyów w futsalu. Po wysłuchaniu Mazurka Dąbrowskiego, Wójt Gminy Paweł Ptaszek przywitał piłkarzy: gości oraz gospodarzy spotkania ‒ drużynę Oldboyów Relaksu Tymbark. Poinformował jednocześnie, iż reprezentanci Polski odwiedzają miejsca w kraju, gdzie przebywał św. Jan Paweł II. Jako że Tymbark znajdował się kiedyś na turystycznym szlaku Ojca Św. piłkarze zawitali także na tymbarskiej ziemi. Podczas zawodów nie mogło zatem zabraknąć ukochanej pieśni oazowej Papieża Polaka ‒ Barki.

Następnym punktem programu był mecz towarzyski, w którym do przerwy goście prowadzili 4:1. Po przerwie gospodarze ruszyli do ataku doprowadzając do remisu 5:5. Na kilka minut przed końcem meczu reprezentant przyjezdnych wykonywał rzut wolny i po pięknym strzale piłka wylądowała w "okienku" naszej bramki.

Mecz zakończył się rezultatem 5:6, a nasi przeciwnicy stwierdzili, iż nie spodziewali się tak dobrej postawy zawodników Relaksu.

Gospodarz Gminy Tymbark Paweł Ptaszek i zawodnicy Relaksu wręczyli każdemu z gości drobny upominek.

Po sportowych zmaganiach, odbyło się wspólne grillowanie na stadionie KS Tymbark.