• » Uprzejmie informujemy, że w Wielki Piątek (2 kwietnia) Urząd Gminy w Tymbarku będzie nieczynny. W sprawach ważnych, dotyczących zarejestrowania zgonu, bardzo prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 515 243 434, 728 348 405.

Świetlica Wiejska w ZamieściuWtorek, 22 2013


34-650 Tymbark
Zamieście 70 
(sala nad sklepem Delikatesy Centrum)
tel. 605 230 935
e-mail: a.rybka@tymbark.pl

 

 

Szanowni Państwo,
Z wielką radością zapraszamy do Świetlicy wiejskiej w Zamieściu. Poprzez zabawę, naukę i pracę chcemy pokazać dzieciom, młodzieży i dorosłym, jak wspaniałą przygodą jest zdobywanie wiedzy i kreatywne spędzanie czasu w miłym towarzystwie. Na naszych zajęciach pragniemy rozwijać i inspirować uczestników do twórczego myślenia oraz tworzenia niecodziennych rozwiązań.
  Na wyposażeniu naszej świetlicy znajduje się różnego rodzaju sprzęt i gry, które bez wątpienia pomogą w realizacji naszych zamierzeń. Znajdziemy tutaj wiele gier: dydaktycznych, zręcznościowych, strategicznych, jak również gier dla najmłodszych, 3 stanowiska komputerowe, wysokiej klasy sprzęt RTV – m.in. telewizor (LCD, LED) z pełnym pakietem telewizji cyfrowej, kino domowe, projektor multimedialny. Świetlica posiada także zaplecze kuchenne i przestronny taras, na którym – w okresie wiosenno- letnim – wystawione są stoliki z parasolkami.
  W programie pracy świetlicy znajdują się różnego rodzaju zajęcia dla młodszych i straszych mieszkańców Zamieście i nie tylko: kursy, warsztaty, prelekcje, spotkaniaz ciekawymi ludźmi, imprezy o charakterze kulturalnym.
  Warto podkreślić, że przy naszej świetlicy działa Koło Gospodyń Wiejskich, które od wielu lat przyczynia się do kultywowania tradycji i jest otwarte na nowych członków i sympatyków. Zapraszamy zatem wszystkie Panie, zainteresowane takim działaniem i chętne do podzielenia się swoim życiowym doświadczeniem.
  Istnieje również możliwość wynajęcia świetlicy, a wszelkie bieżące informacje dotyczące tego i innych tematów – otwarcia i funkcjonowania obiektu, zajęć tematycznych, szkoleń i spotkań dla dorosłych – podawane będą na stronie internetowej Urzędu Gminy w Tymbarku: www.tymbark.pl oraz na naszym Facebook-owym profilu.

 

Serdecznie zapraszamy! Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie!

Opiekun świetlicy
mgr Agata Rybka

 

GALERIA

Głowna pozycja menu

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark