• » Uprzejmie informujemy, że w Wielki Piątek (2 kwietnia) Urząd Gminy w Tymbarku będzie nieczynny. W sprawach ważnych, dotyczących zarejestrowania zgonu, bardzo prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 515 243 434, 728 348 405.

SportWtorek, 22 2013

Od 1949 r.  funkcjonuje w Tymbarku Klub Sportowy "Tymbark", którego działalność szkoleniowa skoncentrowana jest na pracy z młodzieżą. Działające sekcje to piłka nożna i tenis stołowy Ponadto w gminie działają trzy Uczniowskie Kluby Sportowe: UKS "Zryw" przy Szkole Podstawowej w Tymbarku, UKS "Ogniwo" przy Szkole Podstawowej w Piekiełku i UKS "Tymbark" w Zespole Szkół im. KEN w Tymbarku. Baza sportowa to: hala sportowa, dwie sale gimnastyczne, dwa stadiony piłkarskie, kilka szkolnych boisk do gier różnych, dwa korty do tenisa ziemnego oraz strzelnica sportowa w Zespole Szkół im. KEN w Tymbarku.

Bogaty kalendarz imprez sportowych to m.in. cykliczne zawody i turnieje szkolne, blok imprez podczas "Dni Tymbarku", powiatowe Zawody Sportów Obronnych oraz udział w Sportowym Turnieju Miast i Gmin.

Przy Przedszkolu Samorządowym w Tymbarku znajduje się basen rehabilitacyjny. Prowadzi się tu gimnastykę i ćwiczenia rehabilitacyjne dla dzieci niepełnosprawnych, a także organizuje się gry zabawy i naukę pływania dla najmłodszych mieszkańców gminy Po południu z basenu korzystają dorośli.

Głowna pozycja menu

Najnowsze galerie

VIDEO PREZENTACJA Gminy Tymbark

Wirtualny spacer po Gminie Tymbark