• » Uprzejmie informujemy, że w Wielki Piątek (2 kwietnia) Urząd Gminy w Tymbarku będzie nieczynny. W sprawach ważnych, dotyczących zarejestrowania zgonu, bardzo prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 515 243 434, 728 348 405.

10 goli Patryka MrózkaCzwartek, 17 marca 2016

W dniu 12 marca 2016 roku w Nowym Sączu wychowankowie z grupy ŻAKÓW Pana trenera Franciszka Mrózka wzięli udział w IV Wielkanocnej Zabawie Piłkarskiej Akademii Sandecja 2008.

Chłopcy grali w składzie: Patryk Mrózek, Michał Pala, Jan Urbański, Filip Strug, Karol Kaim, Adrian Niezabitowski, Dawid Sakowski. Turniej został rozegrany systemem każdy z każdym, a zgłoszonych do turnieju było 8 drużyn:

- Akademia Sandecja Czarni - KS Tymbark 0 : 6

W czasie turnieju liczyły się punkty za rozegrane mecze, jak również punkty za strefę zabaw, gdzie były jeszcze trzy dyscypliny: strzały na bramkę, kopnięcia piłki o ławkę i podbicie piłki. Ostateczne grupa Szkółki Piłkarskiej Harnasie Tymbark zajęła II miejsce. Na szczególne wyróżnienie w postaci króla strzelców został wyłoniony nasz zawodnik Patryk Mrózek, który w całym turnieju strzelił 10 bramek, natomiast najlepszym zawodnikiem z naszej drużyny został wyłoniony Filip Strug.

Za zdobyte miejsce i wyróżnienia chłopcy otrzymali puchar, statuetkę i nagrodę, a przede wszystkim medale.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zabawie z piłką.