• » Uprzejmie informujemy, że w Wielki Piątek (2 kwietnia) Urząd Gminy w Tymbarku będzie nieczynny. W sprawach ważnych, dotyczących zarejestrowania zgonu, bardzo prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 515 243 434, 728 348 405.

CHŁOPCY Z TYMBARKU NA PIĘKNY SREBRNY MEDALPiątek, 24 listopada 2017

Czwartek  23 listopada 2017r. to ważna data w Szkole Podstawowej w Tymbarku.

Po raz pierwszy uczniowie tej Szkoły zajęli prestiżowe miejsce na podium w rozgrywkach wojewódzkich w halowej  piłce nożnej.

Zespół w składzie: Eryk Gwiżdż, Mateusz Grucel, Bartłomiej Pach, Marcin Sobczak, Jan Urbański,  Szymon Urbański, Wojciech Urbański, Szymon Wikar zajął zaszczytne II miejsce w Małopolskich  Igrzysk  Dzieci w halowej piłce nożnej chłopców ur. 2005 i młodszych.

Z powodów zdrowotnych w zawodach udziału nie wzięli: Patryk Mrózek i Tomasz Borkowski.

W zawodach rywalizowało  pięć zespołów - mistrzów rejonów województwa małopolskiego. Nasi chłopcy pokonali zespół z Tarnowa, Oświęcimia i Ostrowska. Różnicą bramek w klasyfikacji generalnej ulegliśmy jedynie Skawinie.