• » Uprzejmie informujemy, że w Wielki Piątek (2 kwietnia) Urząd Gminy w Tymbarku będzie nieczynny. W sprawach ważnych, dotyczących zarejestrowania zgonu, bardzo prosimy o kontakt pod numerami telefonu: 515 243 434, 728 348 405.

Franciszek Smuda na turniejuPoniedziałek, 15 marca 2021

W minioną sobotę, w Tymbarku, odbyła się kolejna edycja turnieju halowej piłki nożnej, z którego dochód został przeznaczony na leczenie Marcinka Sporka. Tym razem tymbarska hala sportowa zgromadziła zawodników w dwóch grupach wiekowych: Orlików i Młodzików. Dla młodych piłkarzy dodatkową atrakcją był udział w turnieju byłego selekcjonera reprezentacji Polski Franciszka Smudy. Młodzież miała możliwość zrobienia sobie zdjęcia z trenerem oraz otrzymania autografu. Niecodziennego gościa powitali: gospodarz gminy Paweł Ptaszek oraz członkowie zarządu Klubu Sportowego Harnaś Tymbark - organizatorzy turnieju.

Ostateczna klasyfikacja turnieju w poszczególnych grupach przedstawia się następująco:

W grupie Orlików:

Miejsce I WIATR Ludźmierz, II Harnaś Tymbark, III FA Dobra. Kolejne miejsca zajęły: Limanovia, Wisła Czarny Dunajec, Sokół Słopnice, Wiatr Ludźmierz II oraz LKS Rupniów.

Najlepszym strzelcem turnieju został Bartek Koczur z Wiatr Ludźmierz, tytuł najlepszego bramkarza przypadł Filipowi Bokowemu z Harnasia Tymbark, natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Filipa Kitę z FA Dobra.

W grupie Młodzików:

W turnieju zwyciężyła drużyna Zyndram Łącko, na drugim miejscu uplasowała się Helena Nowy Sącz, a na najniższe podium wskoczył Wiatr Ludźmierz. Kolejne miejsca zajęli: Harnaś Tymbark, Limanovia III, Linanovia II, FA Dobra oraz Limanovia I.

Królem Strzelców w tej grupie wiekowej został Szymon Talarczyk z Zyndromu Łącko, najlepszym zawodnikiem została zawodniczka Kinga Kornaś z Łącka, a najlepszym bramkarzem okrzyknięto: Dariusza Smolenia z Limanovii II.

Medale, puchary oraz statuetki zwycięskim ekipom wręczali przedstawiciele zarządu klubu: prezes Franciszek Mrózek, wiceprezes Adam Zborowski oraz członek zarządu Artur Matras.

Zawody prowadził niestrudzony Marian Jaroszyński, gospodarz klubu.